בעיה בהתקנת מודול דרך command line

אני לא מצליח להתקין שום מודול דרך הקומנד ליין. מתקבלת ההודעה הבאה:

אני כן מצליח להתקין דרך המחברת בהוספת !, אבל בהתקנת מודול מסוים הדרוש לאחד התרגילים, נראה שחלק מההרחבות במודול לא הותקנו. אז חשבתי אולי שני הדברים קשורים אחד בשני. מישהו נתקל\מכיר?

תנסה לפתוח את ה-cmd בתור adminstrator, תגיד אם עזר

אותה ההודעה…

נראה שיש בגוגל לא מעט פיתרונות ל -
“pip command is not recognized”

הצלחתי לסדר את זה עם פתרונות מהאינטרנט, ועכשיו אני יכול להתקין חבילות בקומנד פרומפט, אבל עדיין יש איזו תקלה שאני לא מצליח לפתור.
כנראה שמודול שהתקנתי לא הותקן כראוי, וחסרים בו חלקים, בהם אני רוצה להשתמש. ומפתרונות באינטרנט הבנתי שאני צריך לנסות להתקין אותם, אבל כשאני מנסה, מתקבלת ההודעה הבאה:
pip-is-configured-with-locations-that-require-tls-ssl-however-the-ssl-module-i
ניסיתי למצוא לזה פתרונות, נתקלתי בכאלה שמדברים על התנגשות עם אחד ה DLL, אבל לא הצלחתי למצוא אף פתרון שעבד עבורי.
יש למישהו ניסיון עם תקלות בנושא?

אתה בטוח שהתקנת את פייתון כמו שהופיע במדריך? זה נשמע שאתה משתמש בגרסת פייתון מעט מג’ועג’עת

כן אני בטוח. ויש מצב…:slight_smile:
יש מצב שמשהו לא לגמרי תקין בהתקנה. כרגע הצלחתי להפעיל את מה שרציתי, אפילו לא סגור על איך עשיתי את זה…

הייתי אומר לך להתקין לפי ההוראות התקנה מחדש את אנקונדה אם זה חוזר

זה הדבר שאני הכי מנסה להימנע ממנו. התחלתי את הקורס עם מחשב מאוד ישן, ובאיזשהו שלב היתה לי בעיה באנקונדה. ניסיתי בתמימות להסיר כדי להתקין מחדש, וההסרה נתקעה באמצע, וזהו. עשרות ניסיונות עם כל כלי אפשרי לא איפשרו לי להיפתר ממה שנשאר מההתקנה, כולל התקנת וינדוס. בסוף נשברתי וקניתי מחשב :slight_smile: זה היה נדרש בלי קשר…