תרגיל 44 - the very best, פלט סיום

אהלן,

האם אני צריך שהתשובה בפרינט תוצג כשורה אחרי שורה עם הירידות? או שזה יכול גם להופיע כפשוט שרשור של רשימה בתוך רשימה ברצף?

כשורה אחרי שורה עם הירידות :slight_smile:

הבנתי, אז אשמח אם אוכל לשלוח את הקוד לאחד המדריכים כדי לקבל מעט הכוונה, כי משום מה יש לי קפיצות מוזרות בשורה הראשונה

מוזמן לשלוח, אנסה להציץ

האם זה פלט תקין או שחייבים את הסוגריים במרובעים הנוספים? אחד בתחילה ואחד בסוף?

או שחייבים עם הסוגריים בצהוב?

שעות… או שמוצג ללא ירידת שורה עם הסוגריים העוטפים או כמו בתמונה הראשונה ששלחתי…

מה שעשית זה סבבה :slight_smile:

תודה! זה בכלל אפשרי עם הגרשיים בהתחלה וירידת שורה?

היי ,
לי יצא ככה:

כלומר מהצורה:
[ [list1], [list2], [list3], … ]

אני לא מצליחה לחשוב על דרך שמפרידה שורה בין כל רשימה… השאלה האם זה בסדר? או כדאי להציג את הרשימות כמו התמונה למעלה שרשמת שזה בסדר ?

תודה :slight_smile:

היי שיר, נסי לחשוב איך להדפיס כל רשימה בשורה נפרדת. אני בטוח שאת מסוגלת :slight_smile:

זה בסדר זה אומר שהצלחת לייצר רשימה של רשימות.

ההדפסה של הרשימות שורה אחרי שורה זה עניין גרפי בלבד שאפשר להגיע אליו באמצעות שימוש במה שלמדנו

אם יש לך זמן תעשי בשבילך (:

אני חושב שהסתדרתי, בכל זאת שולח

תקציר

image

מוודא שזה חוקי גם כשהסוגריים החיצוניים הם לא באמת של הרשימה החיצונית

נראה מעולה ובהחלט חוקי (:

זה סבבה למרות שמה שנראה בתמונה זה הדפסה של הרבה רשימות ולא רשימה של רשימות כמו שביקשו?
מצד אחד ביקשו להחזיר רשימה של רשימות, מצד שני בדוגמה נראה שהדפיסו כל תת-רשימה בנפרד.
אני מצליחה ליצור רשימת רשימות. ואני מצליחה להדפיס כל תת-רשימה בנפרד מתוך רשימת הרשימות.
אבל אני לא מצליחה להחזיר רשימת רשימות שבה כל תת-רשימה יורדת שורה מבלי אקטיבית להדפיס כל תת-רשימה בנפרד.

העניין של פתח סוגר ואז ירידת שורה זה נטו יפיוף של ג’ופיטר נוטבוק, לא הייתי מתעקב על זה.
כנ"ל אם ג’ופיטר מדפיסה הכל בשורה אחת או בכמה.

אני כן ממליץ שאתם באופן אקטיבי תנסו להדפיס כל איבר בתוך רשימת הרשימות בשורה נפרדת, בשביל התרגול הטוב.