תרגיל 44 - the very best

האם בהדפסת רשימת הפוקימונים צריך לרדת שורה בין כל שורה ושורה או פשוט להדפיס את הרשימה?
תודה

@Yam סליחה שאני מתייגת אבל נראה לי שהשרשור התפספס…

אני אמנם לא יודעת למה היתה כוונת המשורר, אבל היות שלהדפיס שורה שורה זה (רק טיפה) יותר קשה אני מציעה לך לנסות לעשות את זה למען הספורט :slight_smile:

אין לי בעיה לעשות את זה למען הספורט, הקטע הוא שזה יהפוך את הקוד להיראות הרבה פחות טוב…

לדעתי אין צורך. צריך להגיע לרשימה של רשימות.
את יכולה להדפיס בסוף את הרשימה זה לא נראה לי כזה משנה כי העיקר
בתרגיל הזה הוא להגיע למצב שהכל מאורגן ברשימות לא פיזית ההדפסה של זה.

מה שאביעד :slight_smile:
אם זה גורם לקוד להראות הרבה פחות טוב, כדאי לחפש אין אפשר לשפר את הקוד כדי שזה לא יהיה ככה :slight_smile:

טוב, מדובר בשאלת אתגר לא פשוטה, ה n/ מסבך באופן כללי את התמונה…

האם אפשר לקבל עוד רמזים או שיתופים של אנשים כיצד להתחיל להתקדם עם זה, אני כרגע די תקוע מה SPLIT

רמז: התשובה נמצאת בגוף התגובה האחרונה שלך :slight_smile:

לא ממש הבנתי :upside_down_face: יש מצב לכיוון יותר ממקד.

ברור שיהיו כאן גם לולאות השאלה שאיך מתחילים ליישם את התנאים לכניסה ללולאה ומה הקידום, אני מניח שצריך לולאה בתוך לולאה…

אם ה n\ מסבך אותך, תמצא דרך להיפטר ממנו…
למדנו בשבוע שעבר כלי שיכול לעזור.

אם אתה מתכוון ל r אז זה לא נותן מענה בהקשר הזה…

לא.
מחברת 5 של שבוע 2.
אחד הכלים שם יכול לעזור לך.

אהלן. האם יכול להסביר כיצד אני מכניס נתונים של רשימה קיימת לרשימת רשימות חדשה?

לא מצאתי שום דרך להיפטר ממנו… היחיד שמפריע לי כרגע. אשמח להכוונה

אכן הסתדרתי, תודה רבה

צחי הייתי ממליץ שתמשוך את ההודעה האחרונה שלך כי רשמת שם את התשובה

זה די רחוק מלהגיע לתשובה, אבל הסרתי :slight_smile:

זו האמנם לא התשובה הסופית אבל זה חלק קריטי בהגעה אליה. (:

אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור בקשר לתרגיל הזה. אני בינתיים מצליח ליצור רשימה שקולטת את כל הטקסט, ובונה רשימה שכל חוליה ברשימה זה שורה שלמה מהטקסט (עד כה מצויין).
בשלב אחרי כשאני מנסה להפרד את הרשימה לרשימה של רשימות (כדי שכל בלוק ברשימה יהפוך לרשימה של strings ע"י הפרדת פסיקים (","). כשאני מבצע את פעולת ההפרדה זה יוצר לי רשימה מופרדת, אך הבעיה שאחרי כל חולייה ברשימה מתחילה שורה חדשה (ככה שבמקום שהסאב רשימה תהיה מחולקת למילים באותה השורה, זה הופך להפרדה של מילה במילה כשכל מילה מתחילה שורה חדשה. ניסיתי להפריד את השורות כמו הצורה שבה התחלתי את התרגיל אבל הפעם זה לא עובד (כי כבר חתכתי את המונח של ירידת שורה מלפני. בקיצור אני קצת אבוד ואשמח אם מישהו יוכל לעזור

גם אני לא מצליח להוריד שורה אחרי שמסתיימת עמודה
אשמח לכיוון