תרגילי השלמה לשבוע 4: תרגיל 1: הבהרה לגבי סעיף 2

אשמח לקבל הבהרה לגבי דרך חישוב המרחק בין שני אלמנטים כי זה לא ברור לי מהשאלה.

ישנה, כמה הודעות מעליך.

קראתי את השאלה ואת התשובה למעלה ועדיין לא ברור לי איך מחשבים את המרחק, אשמח להמחשה

מספר הצעדים בין מין אחד לאחר יקבע לפי כמות המינים שאתה עובר בדרך כדי להגיע אליו.
כלומר אם אתה רוצה להגיע מ X ל Y ועברת בדרך במין אחד בלבד אז הצעד הוא 1.
אם בין X ל Y אין בכלל מינים אחרים אלא רק קווים (כלומר אתה יכול “לטייל” עם האצבע שלך" בין X ל Y בלי לגעת בשום מין אחר בדרך - אז המרחק הוא 0 כלומר אין צעדים שמפרידים ביניהם.

מקווה שעזרתי :slight_smile:

כן, בהחלט עזרת, תודה.
שאלה נוספת בבקשה לגבי תרגיל ההשלמה השני.
האם אפשר לאמת את התוצאה (677) למס’ המסכים הכבויים לפי הנתונים שניתנו? אני מקבל תוצאה אחרת (701) ולגבי הדוגמה הראשונית אני מקבל תוצאה נכונה (4).

כן גם אני קיבלתי 701, העלו את זה לצוות הם בטח יחזירו תשובה.

שלום,
כנראה פיספסתי משהו… איפא תגילי השלמה של שבוע 4 ? לא מבינה מאיפא אמורים לקבל אותם… אני מעוננינת להתנסות!
גם הבנתי כי יש קבוצת ווטס אף, גם על זה לא מצאתי מידע.
הקריאה שלי בעברית די עיתית, יכול להיות כבר פורסם בהועות קודמות אבל לא מוצאת.
תודה על עזרתכם, שבת שלום!

פה :slight_smile:

שאלה לגביי חישוב המרחקים.
אם נעביר את התרשים למצב קריא יותר של ההורשה,

נאמר כי

לא מובן לי למה בהכרח מראש פסיעה לכיוון “Archaea” לא קיימת?
:thinking:

ודבר שני–

האם הפונקציה רק את השמות ולא את מילון העץ הפילוגנטי?

מי אמר שפסיעה לכיוון Archaea לא קיימת?
הפונקציה השנייה צריכה לקבל או את הנתיב לקובץ או את הדרך שבה הגדרת את העץ, באופן די הגיוני

שאלה טיפה לא קשורה - אהבתי איך שציירת את העץ … איך עשית את זה ? עם איזו תוכנה ?

חחח תודה, פאוור פוינט :sweat_smile:

הבנתיי , 0
תודה רבה!

מגניב , אחלא אומנות.

מישהי שאלה ולא קיבלה כאן תשובה - איפה תרגילי ההשלמה ועד מתי צריך להגיש אותם?

היא קיבלה תשובה; תרגילי ההשלמה נמצאים בפוסט שאביעד שיתף, וכפי שהיה כתוב באותו פוסט היה צריך להגיש אותם עד אתמול בשעה 18:00

תודה.
איך אני יודע האם הייתי צריך להגיש אותם או לא? אני יודע שהגשתי את כל התרגילים, הכל עובד אבל שום דבר לא נבדק

אם הגשת את כל התרגילים, כולם עובדים ובכל אחד מהם הגשת את כל מה שהיה צריך - אתה לא צריך להגיש תרגילי השלמה

תודה, רק שאם כך לא ברור לי מדוע האופציה הזו (להגשת תירגול נוסף) אינה נפתחת רק עבור מי שמחוייב בה.

1. כי כולם יכולים להגיש - אם יש מי שירצה בכך גם אם אינו צריך. 2. כי סגל הקורס עמוס מדי מכדי לעבור ולבדוק מי צריך להגיש ומי לא ולפתוח רק לאנשים הרלוונטיים.