איחוד שבועות 13–14

אהלן,

לאחר חשיבה מחודשת בנוגע לסילבוס, המשכיות החומרים והתכנסות החומרים לזמנים סבירים, החלטתי לבצע שינויים בלוחות הזמנים ובחומרים של שבועות 13–14.

1. כדי לאפשר עבורכם גמישות, מועד ההגשה של שבוע 13 ידחה לנוחיותכם ביומיים נוספים. מועד ההגשה החדש הוא ה־24/11 בשעה 19:00. נא תכננו את הזמן שלכם בהתאם.
  2. במועד סיום ההגשה ישוחררו החומרים עבור שבוע 14. בשבוע זה נלמד שימוש במסדי נתונים באפליקציות. הם יכללו מחברת אחת שמשלימה חומרים שהיו אמורים להיכלל בשבוע 13 ולא נכנסו בגלל מגבלת הזמן.
  3. סיום ההגשה של שבוע 14 יהיה שבועיים אחרי פרסומו (8/12).

אני כמובן זמין לשאלות נוספות, הערות והצעות.
בהצלחה!

רק כדי לוודא, מחברת מספר 4 היא האחרונה לדדליין החדש, או שמתוכננת עוד מחברת?

כן, מחברת 4 היא האחרונה שיהיה צורך להגיש ב־24/11.

זה משנה את התוכן המקורי שהיה צריך להיות בשבוע 14(לפי הסילבוס) או פשוט נוסף אליו עכשיו השלמות?

יוחלפו נושאים מסוימים בנושאים שמתקשרים יותר למה שלמדתם עד כה. פרקטית, אני מתכנן להחליף את הלימודים על pandas (שבכ"מ היה כמערך למידה עצמית) בהרחבה של מערך ה־SQL והתממשקות לפייתון.
השיקולים הם רציפות של החומר, התכנסות של זמנים והעובדה שלא תכנתתם די הרבה זמן בפייתון – כך שאני רוצה שיהיה תכנות פייתוני, ואני פחות מחבב את הרעיון של כתיבה ב־pandas שיש בה הרגלי כתיבה מאוד לא פייתוניים מה שפחות מסתדר לי פדגוגית כרגע.

אז בעצם לפי הסילבוס,
נשאר לנו ביטויים רגולריים, וסיבוכיות ומדידת ביצועים?

הודעה של ים:

אפרסם הכוונה עד מחר, אני מאמין. השבוע נדבר על יעילות, רגקסים וטסטים, לאו דווקא בסדר הזה. בעיקר למידה עצמית ולייבים.
מבחינת פרויקטים וש"ב, אני מניח שישמח אתכם לדעת שהחלק הקשה מאחוריכם