שבוע 1, מחברת 7 - קיפי הצב

שבוע 1, מחברת 7 - קיפי הצב
לא מבין איך לגשת לתרגיל הזה…
זה נראה לי כאילו אני צריך פקודת IF אבל הבנתי שזו לא כוונת המשורר.
אני מנסה לעשות כך שהלקוח יזין כמה ערכים על משתנה אחד כי הבנתי מההנחייה לפני השאלה שביקשו שהלקוח יזין טעם ואם זה יותר מאחד, שיהיה פסיק לאחר כל טעם.
אז לא מבין איך אני יוצר input שבו לקוח יזין טעמים עם פסיק אחר כל טעם וזה יכנס למשתנה אחד בצורה שתיהיה ברורה לפייתון.
מקווה שהייתי ברור בשאלה שלי, תודה מראש!

עוקב, מחכה לתשובה מספקת

icecream = input("what taste would you like? “)
kipik = (a + “, " and b +” ,” and d)
a = (“superstars”)
b = (“creme-brulee”)
c = (“nettles”)
d = (“pineapple”)
print (kipik == (icecream))

אני כתבתי ככה בהפרדה לטעמים ולא מצליחה להבין למה יוצא לי False

לא חלק מצוות הקורס, אבל אני פתרתי את זה ע"י בדיקה האם הטעם המבוקש מופיע במחרוזת, וגם בדיקה שהוא לא שווה למחרוזת (כלומר שהיא ארוכה יותר). בדרך זאת אפשר לבדוק את הכל בשורת קוד אחת ואין למעשה חשיבות לכמה טעמים הלקוח הזין.

מקווה שזה עזר.

טוב אחרי חפירות ועזרה מחברים, יש לי תשובה ואני אשתדל להסביר אותה בצורה מובנת, מוזמנים לשאול אותי שאלות אם עדיין לא ברור גם במייל : shahafarber@gmail.com
מציין שאני תלמיד ולא מורה כאן, פשוט הבנתי את זה טוב אז אשמח לעזור.

זהו הקוד שכתבתי, הסבר מתחתיו:
.

אז מה שעשיתי כאן זה בעצם להגדיר טעם ע"י קלט מהמשתמש.
הגדרתי למשתמש לכתוב פסיק אם יש עוד טעם שהוא רוצה ולכן כל מה שרציתי לבדוק זה האם יש את בתוך המשתנה שלי את הטעם סופרסטאר ואם יש פסיק ורווח.
במידה ויש רק סופרסטאר אז זה לא קיפיק, במידה ויש טעם אחר זה גם לא ואם יש גם סופרסטאר וגם פסיק זה בהכרח קיפיק

אנחנו מבקשים שלא לפרסם תשובות בפורום.

היי, האם הפלט של התרגיל הזה אמור להיות “קיפיק” או שפשוט צריך להוציא “True” או “False” כאשר האמת זה פשוט אומר שזה קיפיק והשקר אומר שזה לא קיפיק, אני פשוט לא מצילח לחשוב על דרך לעשות את זה בלי פעולת “אם” על מנת להדפיס שזה קיפיק.

אני נמצא באותה בעיה , איך אוכל לקבל עזרה אם לא יראו לי את פתרון וההסבר אליו ?
תודה .

הרעיון הוא להצליח לפתור בעצמך, או לקבל עזרה מדורגת שתעזור לך לפתור בעצמך.
אם לא תצליח לפתור את התרגיל בעצמך כרגע, לא תצליח לבנות בסיס הבנה מספיק טוב ואתה תמצא את עצמך נאבק מאוד בחומר של שבועות הבאים.
דמיין אדם שמתקשה בחיבור, אבל מבין את ההיגיון מאחוריו. אם ניתן לו לתרגל הרבה הוא יצליח, אבל אם כל פעם ניתן לו את התשובה לתרגיל הוא לעולם לא יצליח לעשות חיבור בעצמו, וברור שאם ננסה ללמד אותו כפל יהיה קשה מאוד וההצלחה תהיה חלקית.
אנחנו כרגע בשלב שבו אנחנו לומדים חיבור פייתוני. אלו הצעדים הראשונים שלכם ואני באמת צריך שתצליחו לפתור את התרגילים לבד כדי שתוכלו להצליח בהמשך.

צריך להדפיס True/False.

אההה סבבה אז אין שום בעיה, תודה רבה.

מסכימה מאוד עם הגישה
אך עדיין כאן בפורום לא מצאתי עזרה מדורגת או משהו שיכול לעזור ולכן אני תקועה בתרגיל
אשמח להכוונה

כדי לזהות שמדובר בקיפיק צריך לוודא שהבקשה שלכם עומדת בכמה פרמטרים, ציינו את הפרמטרים האלה
רק צריך לוודא שהם נמצאים ב input שנשלח
יכול לכוון יותר בפרטי למי שמעוניין

כן בסוף שמתי לב שלא הבנתי את התרגיל כמו שצריך…
הצלחתי תודה

אשמח להסבר לגבי הINPUT